Sağlık

Salatalık Suyu

Salatalık suyunun hidrasyon, kilo kaybı, kan basıncını düşürme ve cilt sağlığı gibi birçok sağlık faydaları vardır. Hazırla..

Kil Maskesi

Kil naturel bir malzemedir. Kilin içeriğinde birden fazla mineralleri barındırmaktadır. Kil 'kaolinit' olarak bilinir, ancak f..

Güneş Yanığı

Derinin güneş ışığına kısa süre içerisinde çok fazla maruz kalması ile oluşan deri hastalığına güneş yanığı denir. Uzun süre gün..

Çocuklarda Zehirlenmeler

Kimyasal etkisiyle organizmanın fizyolojik görevlerini bozan ve miktarına göre canlının ölümüyle sonuçlanan duruma  zehirlenme..

Defne Yaprağı

Defne yaprağı, güzel kokusu ve tadı ile dikkat çeken bir bitkidir. Birçok kişi tarafından yemeklere aroma vermesi için kullanıl..

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak deformitesi anne karnında oluşan ve kulak estetiğini bozan bir sorundur. Bu şekil bozukluğunda kafa ve kulak kıkır..

Göz Kapağı Estetiği

Zamanla çeşitli etkenler alt ve üst göz kapaklarını olumsuz etkileyebilir, bu etkileri ortadan kaldırmak için yapılan estetik ..

Göz Tansiyonu

Göz tansiyonu (glokolm), göz içi basıncının artması nedeniyle optik sinirlerin hasar görmesine neden olan ciddi bir sağlık ..

Menisküs

Ağır bir egzersiz veya sert hareketler sonucu diz eklemleri arasında meydana gelen kıkırdak doku yırtılmasıdır. Menisküs..

Prp Uygulaması

Prp uygulaması cilt gençleştirme ve bazı hastalıkların iyileştirilmesi için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Kişinin kendi kanı..

Karbon Peeling

Ciltte soyma işlemi yapılmasına gerek kalmadan, leke tedavisinde kullanılan karbon peeling, gözenekleri küçülten ve cildin gençleş..

Polikistik Over Sendromu

Yumurtalıklarda çok sayıda kist içeren hücrenin bulunması nedeniyle ortaya çıkan jinekolojik bir hastalıktır.