Güzellik - Bakım

Kil Maskesi

Kil naturel bir malzemedir. Kilin içeriğinde birden fazla mineralleri barındırmaktadır. Kil 'kaolinit' olarak bilinir, ancak f..

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak deformitesi anne karnında oluşan ve kulak estetiğini bozan bir sorundur. Bu şekil bozukluğunda kafa ve kulak kıkır..

Göz Kapağı Estetiği

Zamanla çeşitli etkenler alt ve üst göz kapaklarını olumsuz etkileyebilir, bu etkileri ortadan kaldırmak için yapılan estetik ..

Laminate Veneer

Laminate veneerler halk arasında yaprak porselen olarak da bilinmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan estetik tedaviler ar..

Kompozit Diş Dolgusu (Beyaz Dolgu)

     Diş hekimliğinde kullanılan materyaller gün geçtikçe teknolojiye ayak uydurmakta ve gelişmektedir. Bu gelişimde şüphesiz d..

Diş Beyazlatma

     İnsan dişleri rengini yapısındaki mine ve dentinin içeriğine göre almaktadır. Her insanda ortalama olarak ..

Ozon Tedavisi

Yeni yapılan bilimsel araştırmalar ozon tedavisinin faydalarını teyit etmektedir. Tamamlayıcı tıpta bir tedavi yöntemi olarak o..

Vaser Liposuction

Vaser liposuction cilt altındaki yağ hücrelerine etki eden ultrasound teknolojisiyle uygulanan bir yağ alma işlemidir. Özel bir s..

Mezoterapi

Mezoterapi estetik alanında yüz gençleştirme, saç ve selülit tedavilerinde kullanılan bir yöntemdir. Aminoasitlerden, vitamin..

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel lazer cilt yenileme amacıyla en fazla tercih edilen son teknoloji lazer cihazlarıdır. Ciltteki iz tedavisinde daha ön..

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz, vücuttaki dirençli yağ depolarından ameliyatsız şekilde kurtulmanızı sağlar. Cerrahi girişime gerek kalmadan y..

Lazer Lipoliz

Vücut şekillendirmede yeni bir yağ alma işlemi olan lazer lipoliz ameliyathane ortamına gerek kalmadan klinik ortamında uygul..