Güzellik - Bakım

Peeling

Hava kirliliği, toz, kozmetik ürünler ve güneşin zararlı etkileri sebebiyle cildin üst tabakası olumsuz olarak etkilen..

Laminate Veneer

Laminate veneerler halk arasında yaprak porselen olarak da bilinmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan estetik tedaviler ar..

Kompozit Diş Dolgusu (Beyaz Dolgu)

     Diş hekimliğinde kullanılan materyaller gün geçtikçe teknolojiye ayak uydurmakta ve gelişmektedir. Bu gelişimde şüphesiz d..

Prp Uygulaması

Prp uygulaması cilt gençleştirme ve bazı hastalıkların iyileştirilmesi için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Kişinin kendi kanı..

Mezoterapi

Mezoterapi estetik alanında yüz gençleştirme, saç ve selülit tedavilerinde kullanılan bir yöntemdir. Aminoasitlerden, vitamin..

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel lazer cilt yenileme amacıyla en fazla tercih edilen son teknoloji lazer cihazlarıdır. Ciltteki iz tedavisinde daha ön..

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz, vücuttaki dirençli yağ depolarından ameliyatsız şekilde kurtulmanızı sağlar. Cerrahi girişime gerek kalmadan y..

Karbon Peeling

Ciltte soyma işlemi yapılmasına gerek kalmadan, leke tedavisinde kullanılan karbon peeling, gözenekleri küçülten ve cildin gençleş..

Lazer Lipoliz

Vücut şekillendirmede yeni bir yağ alma işlemi olan lazer lipoliz ameliyathane ortamına gerek kalmadan klinik ortamında uygul..

Lazer Liposuction

Lazer liposuction, diyet ve egzersize dirençli bölgelerdeki yağların lazerle parçalanmasından sonra kanama ve morluk gibi etkil..

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon vücuttaki istenmeyen kılları yok etmek için kullanılan en eski epilasyon tekniğidir. Lazer epilasyon tekniği..

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan, cilde ve çevre dokulara zarar vermeyen etkili bir yöntemdir. Doğr..